Clasno.com.ua - Інтернет-магазин взуття. Жіноче, чоловіче, дитяче взуття. Взуття великих розмірів. Модні жіночі сумки. Накопичувальна система знижок і постійні розпродажі

Статті

Прогнози з подіумів: що буде модно у 2016-му?

Прогнози з подіумів: що буде модно у 2016-му?

Бурхливо відгримівши, пройшли новорічні свята і в силу вступив 2016-й рік. Сподіваємося, він принесе нам величезну кількість позитивних емоцій, пам'ятних моментів, нових знань і, звичайно ж, модних новинок. Якими вони будуть, не знає ніхто, однак деякі тенденції, яким буде підпорядкована мода, вже відомі.

далі >>

Новий рік 2016: створюємо святковий образ

Новий рік 2016: створюємо святковий образ

Дні, що лишилися до Нового року летять зі стрімкою швидкістю . Це означає, що необхідно впоратися з усім списком запланованих справ , щоб зустріти свята у відмінному настрої. Купити подарунки друзям і близьким, скласти святкове меню , прикрасити квартиру і, звичайно ж , продумати святковий образ для того , щоб зустріти свято у всій красі.

далі >>

Зелений

Зелений

У найрізноманітніших варіаціях півтонів як ніколи в фаворі. Наприклад, за версією Інституту кольору Pantone кольором 2013 року був смарагдовий. У нинішньому році в любимчиках моди ходять «рослинні» відтінки «болиголов» і «кипарис». Але всі Будинки моди ніби наввипередки намагаючись догодити зеленому спектру, в своїх показах дарують нам безліч варіантів колірних прочитань. Тотальна захопленість зеленим проглядається і в колекціях весна-літо 2015.

далі >>

Багатогранний трикотаж

Багатогранний трикотаж

Нарешті, здійснилося – дизайнери повернулися обличчям до тепла, комфорту і затишку та здивували fashion-індустрію небаченої раніше любов'ю до трикотажу. Саме він у найрізноманітніших варіаціях став хітом Тижнів моди сезону осінь-зима 2014-2015. Так що, милі дами, тепер холод нам не страшний.

далі >>

Трикотаж, плечі, кейпи і ботфорти - ...

Трикотаж, плечі, кейпи і ботфорти - ...

Здавалося, що холодний сезон ще так далеко, але він вже майже на порозі, і нас, милі дами, все частіше відвідують гарячі думки про оновлення теплого гардеробу. Тому, щоб не випадати з тренда, подивимося, що запропонували нам головні законодавці моди в колекціях осінь-зима 2014-2015.

далі >>

Життя в рожевому кольорі - Академія кольору з Clasno

Життя в рожевому кольорі - Академія кольору з Clasno

Ласкавий і піднесений, він уособлює мрію і, головне, саме він володіє почесним статусом жіночого кольору. Тому, милі дами, нам обов'язково потрібно вивчити всі численні грані його таланту.

далі >>

Сторінка 1 із 16, показано 10 записів з 154